На несумлінних київських перевізників знайшли управу


На несумлінних київських перевізників знайшли управу

«Укртрансбезпека» перевірятиме перевізників, використовуючи нагрудний відеореєстратор. Ця служба здійснює перевірки таксистів, водіїв маршруток і проводить контроль на вагових пунктах.

Експериментальний проект запустили 7 серпня в Києві, і триматиме він близько трьох місяців. Крім нагрудних камер у інспекторів будуть також окуляри з камерами, які здатні записувати відео тривалістю до 8 год., передає «Сегодня». Знятий матеріал самі працівники не зможуть переглядати або видаляти.

«Були прецеденти, коли наших інспекторів звинувачували, і не можна було довести. Було багато випадків і з таксі, коли не було шашечок», – каже в.о. керівника Київського регіонального управління «Укртрансбезпеки» Олександр Горенюк.

Перевізникам хвилюватися не варто, бо проект спрямований на посилення контролю саме інспекторів. Крім столиці, він охопить і інші області. Через тиждень такими реєстраторами вже будуть користуватися інспектори Херсона, Одеси, Миколаєва та Хмельницького. Загалом в держслужбі зараз є тільки 60 камер на всю Україну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування