Іпотечна криза в США: фінінститути оштрафовано на 150 мільярдів


Іпотечна криза в США: фінінститути оштрафовано на 150 мільярдів

Понад $150 млрд штрафів виплатили фінансові організації в США у справах, пов’язаних з фінансовою кризою.

Про це повідомляє The Financial Times, передає «Слово і Діло».

Відзначається, що криза, яка почалася 9 серпня 2007 року, коли французький BNP Paribas закрив доступ інвесторів до фондів, що спеціалізуються на іпотечному кредитуванні, змінила економіку і ринки. При цьому її вплив на політику і суспільство все ще відчувається.

Як зазначає видання, у цьому році міністерство юстиції та інші регулюючі органи США отримали $19 млрд, у тому числі $5,5 млрд від Royal Bank of Scotland в минулому місяці. За даними FT, понад третину суми виплатив Bank of America. Його внесок склав $56 млрд, у тому числі і за придбані ним Countrywide, який займався іпотечним кредитуванням, і брокера Merrill Lynch. JPMorgan Chase, якій належить Bear Stearns і Washington Mutual, виплатила $27 млрд штрафів.

Більша ж частина виплат в $150,1 млрд — $89,1 млрд припала на звинувачення фінінститутів в тому, що вони вводили в оману покупців цінних паперів, забезпечених іпотечними кредитами. Видання не виключає, що загальна сума штрафів може ще зрости, бо нові справи постійно заводяться і розслідування тривають.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування