У браузері Firefox 57 підвищать продуктивність, поліпшать дизайн і додадуть функції штучного інтелекту


У браузері Firefox 57 підвищать продуктивність, поліпшать дизайн і додадуть функції штучного інтелекту

Популярність браузера Firefox останнім часом поступово знижувалася, позаяк він поступався конкуруючим рішенням за низкою параметрів. За даними StatCounter, лідером ринку браузерів є Chrome з часткою 54%, за ним іде Safari з показником близько 14%, а на Firefox припадає трохи менше 6%.

Але в компанії Mozilla мають намір виправити цю ситуацію і готують до випуску версію Firefox 57 з рядом поліпшень, які покликані знову повернути популярність цьому браузеру. У цій версії планується скоротити відставання від Google Chrome в плані продуктивності. Досягти цього планується за допомогою нового движка Quantum, який прийде на зміну нинішньому движку Gecko. Також з виходом версії Firefox 57 планується переробити дизайн браузера. Також повідомляється про впровадження функцій штучного інтелекту, але поки не уточнюється, що саме варто чекати користувачам в цьому напрямку.

Разом з тим, згадується про потенційну зміну моделі фінансування з використанням членства. Знову ж таки – без подробиць.

Вихід версії браузера Firefox 57 заплановано на 14 листопада 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У браузері Firefox 57 підвищать продуктивність, поліпшать дизайн і додадуть функції штучного інтелекту» на Finance.ua - 3.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua