ASUS готує найпотужнішу ігрову відеокарту в світі


ASUS готує найпотужнішу ігрову відеокарту в світі

Компанія AMD раніше анонсувала карти RX Vega, які обійшли конкурентів у продуктивності і претендують на роль найпотужніших відеокарт 2017 року. Тим часом ASUS вирішила взяти з графічних прискорювачів все можливе – новинка від тайванського бренду поєднає на одній платі дві Vega 10 з енергоспоживанням 600 Вт. Користувачі припускають, що в результаті у ASUS вийде найпотужніша в світі ігрова відеокарта.

З чуток, минулого тижня AMD дозволила вендорам працювати над своїм дизайном карт на базі чіпів Vega 10, Vega 10 XL і Vega 10 XT. Якщо витік виявиться правдою, то ASUS отримала зелене світло на випуск графіки з продуктивністю 50 Тфлопс на половинній точності і 25 Тфлопс на FP32-обчисленнях. Цікаво, що споживання карти складе 600 Вт – в такому випадку рідинне охолодження буде не привілеєм, а необхідним заходом.

Yes

Нагадаємо, ASUS вже випускала подвійні Radeon HD7970, які свого часу стали найшвидшими в світі відеокартами і першими використовували рідинне охолодження. Передбачається, що новинки на базі Vega 10 надійдуть у продаж обмеженими партіями, а для ASUS цей реліз стане доказом лідерства серед виробників відеокарт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування