В ЄС хочуть ввести квоти на виробництво електромобілів


В ЄС хочуть ввести квоти на виробництво електромобілів

Єврокомісія вивчає можливість введення для концернів з 2025 року обов’язкових квот на випуск і збут електромобілів і транспортних засобів з низьким рівнем викиду шкідливих речовин.

Про це в понеділок повідомила німецька газета Handelsblatt з посиланням на джерела в ЄС, пише ТАСС.

Таким чином Єврокомісія має намір прискорити процес відходу від використання в автомобілях традиційних двигунів внутрішнього згоряння. До кінця року планується представити пакет заходів з розвитку “заощаливої клімат-мобільності”.

До них, можливо, будуть віднесені квоти щодо мінімального числа електромобілів, які повинні будуть виробляти і збувати автоконцерни, і суворіші норми щодо викидів шкідливих речовин.

Читайте також: Toyota до 2022 року створить електромобіль, що заряджатиметься за кілька хвилин

Асоціація автовиробників Німеччини (VDA) висловила стурбованість з приводу звістки про ЄС і плановані квоти. В організації заявили, що такі нововведення хибні. За словами представників VDA, продажі електрокарів залежать від низки факторів, однак на багато з них навіть самі виробники не завжди можуть вплинути.

Влада Німеччини і автомобільні компанії зараз намагаються знайти шляхи виходу з низки скандалів, пов’язаних з маніпуляціями з показниками викидів шкідливих речовин в дизельних авто, в яких було викрито кількох виробників Німеччини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування