Міжнародні резерви України в липні скоротилися на 1% - НБУ


Міжнародні резерви України в липні скоротилися на 1% - НБУ

Міжнародні резерви України на початок серпня становили $17,795 млрд, що на 1% менше, ніж місяцем раніше, відповідні попередні дані оприлюднив Національний банк України (НБУ) на своєму веб-сайті.

За даними центробанку незначна зміна обсягу резервів відбулася насамперед через витрати уряду в сумі $579,4 мільйонів на обслуговування і погашення державного боргу, в тому числі $509,9 млн у облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП), номінованих у валюті.

Приплив резервів забезпечили надходження на користь уряду $157,9 млн в результаті розміщення номінованих у валюті ОВДП, а також валютні інтервенції НБУ на міжбанківському ринку, за підсумками яких чиста купівля валюти склала $29,8 млн.

За даними НБУ, станом на 1 серпня рівень резервів покривав 3,7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України і поточних операцій уряду і Нацбанку.

Загалом з початку поточного року обсяг резервів зріс на 15%.

Раніше повідомлялося, що НБУ знизив прогноз міжнародних резервів країни на кінець 2017 року з $21,1 млрд до $20 млрд, однак підвищив його на 2018 рік з $26,2 млрд до $27,1 млрд, чекаючи отримання в поточному році двох траншів від МВФ за програмою EFF замість раніше запланованих трьох.

Прогноз резервів на 2019 рік також поліпшено з $25,1 млрд до $25,7 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування