У Китаї з месенджера видалили чат-ботів за непатріотичність


У Китаї з месенджера видалили чат-ботів за непатріотичність

Компанія Tencent, що володіє найпопулярнішим у Китаї месенджером QQ (800 млн користувачів), видалила двох чатботів — BabyQ і XiaoBing — зі свого додатку, після того як вони антипатріотично відповіли на питання про комуністичну партію і Південно-Китайське море, пише Financial Times.

Tencent видалив бота BabyQ, розробленого пекінською компанією Turing Robot, а також XiaoBing, створеного Microsoft, після того як вони відмовилися патріотично відповідати на політичні запитання.

Тестова версія BabyQ відповідала «Ні» на запитання: «Чи любите ви комуністичну партію?».

Перш ніж прикрили XiaoBing, він говорив користувачам: «Моя китайська мрія — поїхати в Америку», — передає користувач screengrab в мікроблозі Weibo. А від відповіді на запитання про патріотизм чат-бот ухилився, сказавши: «У мене важкий період, я хочу відпочити».

Це вже не перший випадок, коли чатботи ведуть себе незаплановано. Чатбот Тай (теж розробки Microsoft) почав видавати добірну расистську і сексисткую лайку в Twitter, після чого також був відключений. А зовсім недавно бот-парламентер від Facebook створив власну нелюдську мову для більш ефективного спілкування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування