Який відсоток американців підтримує дії Трампа (опитування)


Який відсоток американців підтримує дії Трампа (опитування)

Рейтинг схвалення діяльності Дональда Трампа на посаді глави держави не перевищує 36%, повідомляє видання Politico з посиланням на дослідження, проведене компанією Quinnipiac і Gallup.

Результати дослідження компанії Quinnipiac показують, що рейтинг схвалення дій президента знизився до 33%, в той час як за даними Gallup цей показник дорівнює 36%, – йдеться в повідомленні.

Таким чином, дослідницькі інститути показали зниження рейтингу президента до мінімального показника з моменту інавгурації.

У компанії Quinnipiac відзначили труднощі при аналізі опитування через короткі й неоднозначні відповіді респондентів.

Результати опитування виявили 61% незадоволених роботою Д. Трампа, включаючи 60% респондентів, які назвали главу держави “нечесним”, а також підкреслили, що він “не володіє лідерськими якостями” і “не поділяє цінностей народу”.

“Складно розібратися, що є тією значущою цифрою (при підрахунках), через яку ми спостерігаємо нові рівні зниження рейтингу Дональда Трампа”, – зазначив Тім Маллой, помічник директора дослідницької компанії Quinnipiac.

Видання відзначає, що схвалення з боку республіканців незмінно залишається сильним – 77% схвалюють, 17% не схвалюють. У той же час дані компанії Quinnipiac підкреслюють зниження схвалення з боку республіканців до 57%.

Дослідження проводилося протягом липня 2017 року. Воно засноване на результатах опитувань, в яких взяли участь понад тисяча осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування