Голова Symantec очікує подальшого зростання виручки через кібератаки


Голова Symantec очікує подальшого зростання виручки через кібератаки

Американська Symantec Corp., один з провідних розробників комп’ютерних програм для забезпечення безпеки даних, і інші компанії галузі продовжать отримувати додаткову виручку через часті кібератаки, включаючи випадки використання вірусів-вимагачів WannaCry і NotPetya, заявив голова Symantec Ґреґ Кларк в ході телеконференції після публікації фінансової звітності.

За його словами, Symantec зафіксувала понад 1 млрд спроб впровадження WannaCry на пристрої, захищені її програмним забезпеченням. Разом з тим ні WannaCry, ні NotPetya не мали “практично жодного впливу на наших клієнтів”, додав він.

Результати Symantec за I квартал 2018 фінансового року та прогнози на рік в цілому перевершили очікування ринку.

Виручка за три місяці, що завершилися 30 червня, підскочила на 33% – до $1,17 млрд, йдеться у звітності компанії. Продажі в корпоративному сегменті зросли на 34%, до $646 млн.

Читайте також: Новий вірус краде гроші з банківських карток: атаки зазнали кілька країн

При цьому Symantec зафіксувала чистий збиток у розмірі $133 млн порівняно з чистим прибутком на рівні $135 млн за такий самий період роком раніше.

Скоригований прибуток Symantec склав 33 центи на акцію. Аналітики, опитані Thomson Reuters, у середньому прогнозували цей показник на рівні 31 цента на акцію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування