Більшість громадян ЄС оптимістично дивляться на майбутнє Євросоюзу - опитування


Більшість громадян ЄС оптимістично дивляться на майбутнє Євросоюзу - опитування

Через рік після референдуму про вихід Великобританії з Євросоюзу більшість (56%) європейців оптимістично налаштовані щодо майбутнього ЄС, число таких збільшилося на 6% з осені 2016 року, свідчать опубліковані в середу результати опитування соціологічної служби “Євробарометр”.

“Сьогодні їх (число – ред.) майже досягає більшості і в тому, що стосується оптимістичного погляду на стан національної економіки. Довіра до Європейського союзу зростає, досягаючи найвищого рівня з 2010 року. Підтримка євро ніколи не була настільки твердою з 2004 року” , – йдеться в прес-релізі за підсумками дослідження.

Найзначніше збільшення числа оптимістів відзначено у Франції (55% – зростання на 14% з минулої осені), в Данії (70% – зростання на 13%) і в Португалії (64% – зростання на 10%).

Також продовжує зростати і довіра до ЄС. Вона досягла 42% (36% відзначено восени 2016 року і 32% – восени 2015 року). Особливо зріс цей показник у Франції (41% – зростання на 15%), в Данії (56% – зростання на 11%) і в Естонії (55% – зростання на 11%). На 10% зросла довіра до Євросоюзу в Німеччині, досягнувши 47%.

Як і в попередніх двох опитуваннях, які відбулися навесні і восени 2016 року відповідно, довіра до національних парламентів та урядів також зросла, досягнувши відповідно 36% і 37%, проте вона залишається нижче рівня довіри до Євросоюзу, зазначає “Євробарометр”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування