Deutsche Bank може подати заявку на повну банківську ліцензію в Китаї


Deutsche Bank може подати заявку на повну банківську ліцензію в Китаї

Deutsche Bank AG вивчає можливість подачі заявки на повну ліцензію на здійснення банківської діяльності в Китаї, заявив член правління банку Вернер Штайнмюллер, що відповідає за азіатські операції, в інтерв’ю Handelsblatt.
“Тоді ми могли б організовувати злиття і поглинання для клієнтів в материковому Китаї, проводити IPO і випускати панда-бонди (юаневі облігації міжнародних емітентів на внутрішньому ринку КНР -ред), – сказав топ-менеджер. – Для нас це буде величезний крок, і я особисто очікую, що він стане реальністю через 2-3 роки”.

В кінці 2016 року Deutsche Bank продав міноритарний пакет акцій китайського банку Hua Xia, який він хотів використовувати для виходу на ринок кредитних карт в Китаї, але ці надії не виправдалися, зазначає Handelsblatt.

В даний час, на думку В. Штайнмюллера, перспективи іноземних банків в Китаї покращилися, хоча їм потрібно СП з китайським партнером для роботи в країні. “Однак тепер іноземні банки можуть володіти контрольним пакетом – 51%”, – зазначив він.

Тим часом агентство Bloomberg повідомляє з посиланням на поінформовані джерела, що стратегія Deutsche Bank у зв’язку з виходом Великобританії з Євросоюзу (Brexit) набуває все більш чітких обрисів. Так, найбільший комерційний банк Німеччини збирається перевести близько половини лондонських співробітників, тобто близько 4 тис. осіб, на континент, переважно в офіси в Берліні та Франкфурті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua