Акції банків США оновили посткризовий максимум


Акції банків США оновили посткризовий максимум

Фондовий індекс фінансових компаній США у вівторок досяг найвищої позначки за майже 10 років, оновивши посткризовий максимум.

Інвестори продовжують сподіватися на пом’якшення регулювання банківської галузі і перевкладаються з акцій високотехнологічних компаній у фінансовий сектор, пише Financial Times.

Котирування акцій найбільших банків Уолл-стріт, включаючи Bank of America Corp., Citigroup Inc. і JPMorgan Chase & Co., зросли 1 серпня більш ніж на 1%.

Індекс фінкомпаній, що входять в розрахунок Standard & Poor’s 500, піднявся до 419,54 пункту. Останній раз подібний рівень спостерігався в грудні 2007 року, якраз перед тим, як фінансова криза повністю охопила спершу США, а потім і весь світ.

Управління контролера грошового обігу (OCC) США у вівторок розпочало процес внесення поправок в так зване “правило Волкера”, яке жорстко розмежовує інвестиційні операції банків та споживче кредитування. За даними джерел FT, в середу OCC опублікує проект поправок для обговорення представниками банківської галузі та іншими експертами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування