Прибуток McDonald's в II кварталі перевищив очікування Уолл-стріт


Прибуток McDonald's в II кварталі перевищив очікування Уолл-стріт

Американська компанія McDonald’s Corp., найбільша в світі мережа ресторанів швидкого обслуговування, знизила виручку в другому кварталі 2017 року і збільшила прибуток, при цьому обидва показники перевищили прогнози ринку.

Як повідомляється в прес-релізі McDonald’s, її чистий прибуток в квітні-червні піднявся на 18% – до $1,40 млрд, або $1,70 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $1,09 млрд, або $1,25 на акцію, за аналогічний період роком раніше.

Квартальна виручка знизилася з $6,27 млрд до $6,05 млрд.

Аналітики, опитані FactSet, в середньому прогнозували чистий прибуток McDonald’s на рівні $1,62 на акцію при виручці в $5,96 млрд.

Глобальні продажі ресторанів McDonald’s, відкритих більше року тому, збільшилися на 6,6% в минулому кварталі, що стало найкращим результатом більш ніж за п’ять років (прогноз – 4%). У США цей показник підвищився на 3,9% (консенсус-прогноз – підйом на 3,2%).

Акції McDonald’s подорожчали на 2,7% на попередніх торгах в Нью-Йорку у вівторок. З початку року капіталізація компанії підвищилася на 24,8%, перевищивши $123 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua