Влада США оштрафувала ExxonMobil на 2 млн доларів за угоди з компанією "Роснєфть"


Влада США оштрафувала ExxonMobil на 2 млн доларів за угоди з компанією "Роснєфть"

Департамент Сполучених Штатів Америки (США) з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США оштрафував нафтову компанію ExxonMobil за угоди з компанією “Роснєфть” на 2 млн доларів.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну США.

“Департамент Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США оцінив грошове покарання у розмірі 2 млн доларів проти ExxonMobil Corp. Ірвінг, штат Техас, включаючи його дочірні компанії в США ExxonMobil Development Co. і ExxonMobil Oil Corp. за порушення санкцій проти Російської Федерації (РФ), пов’язаних з подіями в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, ExxonMobil порушила санкційний режим між 14 травня 2014 року та 23 травня 2014 року, підписавши 8 правових документів, пов’язаних з нафтогазовими проектами в Росії, з президентом компанії “Роснєфть” Ігорем Сечіним.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американська нафтова компанія ExxonMobil просить уряд США дозволити їй відновити спільні проекти з компанією “Роснєфть”, припинені після введення в 2014 році Америкою санкцій проти Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua