Україна передала Італії засновника масштабної схеми з відмивання грошей, - Луценко


Україна передала Італії засновника масштабної схеми з відмивання грошей, - Луценко

Українська сторона передала Італії засновника однієї з наймасштабніших в італійській історії схем з відмивання коштів Джузеппе Дональдо Нікосію.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко в Фейсбуці.

“Сьогодні італійська Феміда отримала від України сигнал партнерства – відбулася фактична передача засновника однієї з наймасштабніших в історії Італії схем з відмивання грошей – Джузеппе Дональдо Нікосії. Він вкрав у італійців сотні мільйонів євро і багато років переховувався в різних країнах світу. Навесні цього року в результаті добре спланованої операції був затриманий СБУ”, – написав він.

За словами генпрокурора, процедура екстрадиції Нікосії була завершена за три місяці і зараз супроводі італійської поліції він вирушив на батьківщину, де незабаром постане перед судом.

“Після передачі Італії викрадених витворів мистецтва дана подія стала черговим кроком до зміцнення українсько-італійського співробітництва між правоохоронними органами та дає підстави розраховувати на конструктивну позицію Італії у справі Віталія Марківа”, – додав Луценко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:СБУ ГПУ
Рейтинг популярності матеріалу «Україна передала Італії засновника масштабної схеми з відмивання грошей, - Луценко» на Finance.ua - 3.3
В Контексті Finance.ua