У ДФС назвали головних платників податків країни


У ДФС назвали головних платників податків країни

Топова десятка платників податків країни за останні три роки не змінилася, незважаючи на кризу в економіці і АТО, запевнив начальник Офісу великих платників податків ДФС Євген Бамбизов.

За словами чиновника, основними платниками залишаються підприємства державного сектору – національні акціонерні компанії.

“У топовій десятці як і раніше залишаються “Нафтогаз України”, “Укргазвидобування”, “Енергоринок”, “Укртрансгаз”, – розповів Бамбизов. – Також в лідерах – підприємства-виробники тютюнових виробів, оскільки левову частку акцизу і ПДВ сплачують саме вони. На жаль, багато хто з табачників сьогодні є збитковими, і для нас це велика проблема”.

Також начальник Офісу великих платників податків ДФСУ висловив надію, що найближчим часом Україна побачить на лідерських позиціях високотехнологічні галузі промисловості, хоча, на жаль, цей сектор поки залишається одним з відстаючих.

“Думаю, що в найближчому майбутньому це зміниться, – сказав Бамбизов. – “Південмаш”, “Антонов”, Харківський танкобудівний ще себе покажуть. І ще сотні підприємств”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
Рейтинг популярності матеріалу «У ДФС назвали головних платників податків країни» на Finance.ua - 3.6
В Контексті Finance.ua