Кабмін має намір збільшити фінансування будівництва доріг


Кабмін має намір збільшити фінансування будівництва доріг

Обсяг виділених з різних джерел коштів для проведення масштабного будівництва і реконструкції доріг в Україні в цьому році втричі перевищує торішні показники, і через деякий час лад в дорожньому господарстві буде наведений, — пообіцяв прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми підійшли до того, щоб системно почати займатися відновленням українських доріг, оскільки я обіцяв, що одним з наших пріоритетів буде відновлення інфраструктури. Сьогодні ви бачите, які відновлюються дороги, на яких здійснюють капітальний ремонт, реконструкцію, модернізацію. В кожній області є проекти, які ми почали (втілювати в життя – Ред.) і відновлювати. Ми в три рази більше плануємо виділити грошей в цьому році на дороги», — сказав голова уряду в ефірі одного з українських телеканалів.

За його словами, джерела фінансування — детінізація та розвиток економіки, ліквідація тіньових схем, а також фінансова децентралізація.

«Ми будемо робити це і далі, щоб кожна копійка, яка потрапляє в бюджет, працювала на українських громадян», — запевнив прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua