Україна домовляється про постачання вугілля з найбільшою американською компанією - ЗМІ


Україна домовляється про постачання вугілля з найбільшою американською компанією - ЗМІ

Українська сторона веде переговори про постачання вугілля антрацитної групи з найбільшою вуглевидобувною компанією Америки — XCOAL Energy&RESOURCES.

Про це йдеться в статті “Дзеркала тижня”.

“Основні переговори української сторони ведуться з найбільшою вуглевидобувною компанією Америки — XCOAL Energy&RESOURCES. Ця компанія веде видобуток в Західній Вірджинії і Пенсільванії, продаючи вугілля різної твердості і антрацит, але в основному металургійним компаніям”, – йдеться в статті.

Зазначається, що через два морські порти, що належать цій компанії, в середньому імпортується 16 млн тонн вугілля на рік.

Автори статті вказують, що в червні Пенсільванію відвідала делегація з України.

“Великого контракту поки що немає. Зате з’явилася інформація Міненерго про майбутні постачання в серпні-вересні 120 тис. тонн вугілля із США, тобто одного судна”, – йдеться в статті.

Наголошується, що зараз всі чекають на двосторонню зустріч між представниками України і США “щодо стратегічних постачань вугілля для українських потреб”. Обсяги поставок вугілля в Україну можуть бути переглянуті у бік збільшення після візиту в Україну представників енергетичного відомства США.

“Якщо говорити про енергетичне вугілля, американці кажуть, що таких суховантажів може бути до 5-6, а за наявності довгострокового контракту в майбутньому році — і більше. Передбачається, що вугілля піде державному “Центренерго”. Але для збільшення видобутку американцями потрібного нам вугілля ключові слова — довгостроковий контракт і гарантії”, – підсумовують автори.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua