Відомий фінансовий аналітик напророкував зростання біткойна до $50 000 протягом десяти років


Відомий фінансовий аналітик напророкував зростання біткойна до $50 000 протягом десяти років

Досвідчений фінансовий аналітик і засновник інвестиційної фірми Standpoint Research Ронні Моас заявив, що ціна біткойна зросте вдвічі в наступному році, а в перспективі найближчих десяти років вона може досягти рівнів в $25 000 – $50 000. Про це пише CryptoCoinsNews.

За останні 13 років Ронні Моас надав понад 900 різних рекомендацій для учасників фондового ринку, і тепер, після того як він, за власним визнанням, довгий час заперечував біткойн, вирішив зануритися і в світ криптовалют. Почала цей експеримент компанія з купівлі «невеликої кількості» біткойна, Litcoin і Ethereum на Coinbase.

При цьому Моас вважає, що довіра до інших видів інвестицій буде знижуватися, в той час як до екосистеми криптовалют буде приєднуватися все більше людей.

«У обігу всього 21 млн біткойнів, і світ буде боротися за ці монети на тлі зниження довіри до традиційних валют і інших інвестицій. Я практично не сумніваюся, що 1% всіх грошей у вигляді готівки, бондів, акцій і золота в результаті перетече в криптовалюти», – сказав Моас в інтерв’ю Bloomberg.

Визнаючи можливість утворення «бульбашки» в короткостроковій перспективі, Моас, проте, передбачає значне зростання ціни біткойна протягом наступних десяти років. Такий висновок він засновує на тому факті, що в своїй більшості криптовалюти, як і раніше, недооцінені. За словами аналітика, ситуація почне змінюватися, коли на них стануть більше звертати увагу інвестори.

Так, він звертає увагу на те, що сьогодні ринкова капіталізація біткойна становить всього близько 1% від аналогічного показника золота, і 0,1% – від капіталізації ринку акцій і готівки. На думку Моаса, оскільки багато інвесторів мають у своїх портфелях золото і бачать, як воно негативно впливає на їхні доходи, є всі шанси, що в підсумку вони звернуться саме до криптовалют.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
В Контексті Finance.ua