Baidu уклав угоду з 50 компаніями для розробки софта для безпілотників


Baidu уклав угоду з 50 компаніями для розробки софта для безпілотників

Китайський пошуковий гігант Baidu повідомив про укладення партнерської угоди з більш ніж 50 компаніями з сегментів автовиробників і високих технологій, включаючи такі великі, як Ford, Daimler, NVIDIA, Intel, Microsoft, Velodyne. Настільки сильна команда знадобилася Baidu для того, щоб прискорити створення платформи самокерованих автомобілів Apollo, яку вона хоче зробити аналогом Android для безпілотних засобів пересування.

Нагадаємо, що китайський пошуковик представив платформу Apollo ще навесні поточного року, заявивши, що збирається вивести на дороги перші комерційні автомобілі з автопілотом вже до 2020 року. Baidu позиціонує Apollo як відкрите програмне рішення, яке дозволить автовиробникам швидко і легко додати функції автопілотування у будь-який автомобіль, налаштувавши їх під свої вимоги.

Кожен з учасників партнерської угоди привнесе у створення даної платформи свою лепту: NVIDIA надасть апаратну частину Drive PX2, Velodyne — LIDAR-сканери, Intel і Microsoft — технології штучного інтелекту, Ford і Daimler — реальні напрацювання існуючих асистентів водія і т. д.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Baidu уклав угоду з 50 компаніями для розробки софта для безпілотників» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua