Угода про умови об'єднання енергосистем України та Молдови набрала чинності


Угода про умови об'єднання енергосистем України та Молдови набрала чинності

Угода про умови об’єднання енергосистем України та Молдови з енергосистемою Європи (ENTSO-E) набрала чинності після її підписання необхідною кількістю системних операторів, повідомила прес-служба державної компанії – оператора об’єднаної енергосистеми «Укренерго».

«Поставлені нашими європейськими партнерами підписи свідчать про готовність європейської сторони рухатися назустріч. Попереду багато роботи, не лише з боку системного оператора, але і з боку генерації, органів влади, регулятора. Але є чіткий план дій, і ми віримо в успіх загальної справи», – цитує прес-служба виконуючого обов’язки голови «Укренерго» Всеволода Ковальчука.

Довідка Finance.UA:

  • Об’єднання енергосистем України та Молдови з енергосистемою Європи (ENTSO-E) є елементом інтеграції ринку електроенергії України у внутрішній енергетичний ринок Європейського Союзу, який вже включає 41 системного оператора та 34 країни-учасниці.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Угода про умови об'єднання енергосистем України та Молдови набрала чинності» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua