Земельний банк Кернелу Веревського перевищив 600 тисяч га


Земельний банк Кернелу Веревського перевищив 600 тисяч га

Після поглинання “Українських Аграрних Інвестицій” і “Агро Інвест Україна” земельний банк компанії Кернел перевищив 600 тисяч га.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

“У червні компанія стала власником холдингу УАІ, який управляє більш ніж 190 тис. га землі і потужностями одноразового зберігання на 200 тис. тон, а на початку липня до складу Кернелу увійшли активи “Агро Інвест Україна”: елеваторні потужності на більш ніж 170 тис. тонн і більше 27,5 тис. га землі”, – відзначають в компанії.

У 2016 році чистий збиток “Агро Інвест Україна” скоротився в 3,6 рази, до 60,6 млн грн, виручка зросла на 8%, до 336,36 млн грн в порівнянні з 2015 роком.

Агрохолдинг “Агро Інвест Україна” заснований MK Group у 2006 році. У 2007 році ЄБРР інвестував 7 млн доларів в MK Group, а в лютому минулого року вийшов зі складу акціонерів.

Основними напрямками діяльності “Агро Інвест Україна” є рослинництво, тваринництво та зберігання зерна. Підприємство вирощує кукурудзу, соняшник, пшеницю, цукровий буряк.

“Кернел” – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua