«Кредобанк» відкрив оновлене відділення у Львові


«Кредобанк» відкрив оновлене відділення у Львові

6 липня відбулось урочисте відкриття оновленого відділення «Кредобанку» у Львові, яке знаходиться на території головного офісу, що на вулиці Сахарова 78. Нове відділення є одним із найбільших за площею та забезпечує комфортне обслуговування усіх категорій клієнтів.

Оновлене відділення пропонує клієнтам увесь спектр банківських послуг та містить сучасні комфортні зони обслуговування як для індивідуальних клієнтів, так і для підприємств малого та середнього бізнесу, а також корпоративних та особливо важливих клієнтів. Для додаткової зручності клієнтів у відділенні облаштовано зону самообслуговування з цілодобовим доступом, у якій можна отримати готівку в банкоматі або поповнити рахунок чи погасити кредит у терміналі самообслуговування.

«Оновлюючи відділення, ми в "Кредобанку" дбаємо про комфорт для клієнтів при отриманні банківських послуг, – говорить перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан.Усі нові відділення банку виконані відповідно до стандарту, що відповідає найсучаснішим європейським вимогам та робить їх світлими й просторими. Оптимальне планування зон обслуговування та виділення окремих зон для різних сегментів клієнтів дозволяє уникати черг та заощаджувати час».

Передислокація та оновлення відділень та запровадження нових стандартів їх оформлення відбуваються в рамках процесу постійного удосконалення мережі продажу та умов обслуговування. На сьогодні мережа відділень «Кредобанку» налічує понад 100 відділень у 22-х областях України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси Світ
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua