Нова патентна суперечка: Qualcomm подав скаргу на Apple


Нова патентна суперечка: Qualcomm подав скаргу на Apple

Один з найбільших світових виробників компонентів для мобільних пристроїв Qualcomm Inc. подав скаргу в комісію з міжнародної торгівлі США на корпорацію Apple за порушення патентних прав, йдеться в релізі Qualcomm.

“Apple займалася незаконним ввезенням і продажем смартфонів iPhone, що порушує один або кілька пунктів формул шести патентів Qualcomm, що охоплюють ключові технології, які забезпечують роботу важливих функцій iPhone”, – повідомляє Qualcomm.

Qualcomm просить комісію провести розслідування з даного питання і заборонити імпорт цих смартфонів і інших продуктів в США, запобігши незаконному використанню корпорацією Apple технологій Qualcomm.

Apple, згідно з повідомленням, порушили патентно-ліцензійну угоду з Qualcomm, припинивши ліцензійні платежі за використання технології компанії, яка використовується в iPhone і iPad.

Довідка Finance.UA:

  • Компанія Qualcomm – один з найбільших світових виробників чіпів і компонентів для мобільних пристроїв, процесорні рішення якої використовуються в смартфонах і планшетах Nokia, LG, Samsung, HTC, Sony та інших.
  • У травні Qualcomm подав позов проти Apple за невиплату роялті. Позов стосується тайванських компаній Compal Electronics Inc., Foxconn Technology Group, Pegatron Corp. і Wistron Corp.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua