Порошенко законодавчо закріпив курс України до НАТО


Порошенко законодавчо закріпив курс України до НАТО

Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до деяких законів України з приводу зовнішньополітичного курсу України”, яким відновлюється курс України на членство в НАТО.

За інформацією прес-служби глави держави, відтепер Україна активізує роботу по всьому комплексу реформ для досягнення стандартів Альянсу.

“Одним з пріоритетів національних інтересів України документом визначено інтеграцію в євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в Організації Північноатлантичного договору”, – йдеться в повідомленні.

Верховна Рада 8 червня 2017 року визначила поглиблення співпраці України з НАТО з метою набуття членства в цій організації як основу зовнішньої політики. Відповідний законопроект №6470 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зовнішньополітичного курсу України підтримали 276 народних депутатів. Закон передбачає внесення змін до законів про основи внутрішньої і зовнішньої політики, який був прийнятий 1 липня 2010 року, і до закону про основи національної безпеки України, прийнятий 19 червня 2003 року.

В Альянсі прийняли відповідне рішення українського парламенту до відома.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua