Шахраї списали з рахунків українських фармацевтів понад 40 млн. грн.


Шахраї списали з рахунків українських фармацевтів понад 40 млн. грн.

Шахраї списали з рахунків фармацевтичної компанії “Санофі-Авентіс Україна”, що входить до складу глобальної компанії Sanofi, близько 42 млн грн.

“Санофі-Авентіс Україна” стала жертвою шахраїв, які за незаконне судове рішення шляхом підробки документів списали з рахунків компанії близько 42 млн грн”, – йдеться в заяві компанії.

Як підкреслюють в компанії, в результаті шахрайських дій при потуранні представників судової системи та Державної виконавчої служби створені значні перешкоди для нормальної господарської діяльності підприємства в Україні.

“Від цього страждає не тільки компанія, але і репутація України як держави, яка бореться за залучення іноземних інвестицій і заявляє про їх належний захист”, – вважають у “Санофі-Авентіс Україна”.

При цьому в фармкомпанії зазначають, що вона вживає всіх передбачених законом заходів щодо захисту своїх прав, проте сподівається на оперативну реакцію з боку компетентних органів і установ щодо недопущення переведення викрадених коштів на рахунки шахраїв та притягнення винних до відповідальності відповідно до законодавства України, міжнародних договорів щодо захисту іноземних інвестицій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Шахраї списали з рахунків українських фармацевтів понад 40 млн. грн.» на Finance.ua - 3.7
В Контексті Finance.ua