MIT оприлюднив рейтинг найрозумніших компаній світу (список)


MIT оприлюднив рейтинг найрозумніших компаній світу (список)

У сучасній світовій економіці панує кілька домінуючих фірм: від відомих гігантів Amazon, Facebook, Google, Apple і Walmart до швидкозростаючих новачків, таких як Airbnb, Tesla і Uber. Все це великі компанії або монополії, що часто зустрічаються в рейтингах.

Але рейтинг найрозумніших компаній цього року 50 Smartest Companies, який становить MIT Technology, включає в себе не тільки цих гігантів, а й інше покоління фірм, яких деякі фахівці називають суперзірками. Вони з’являються в різних галузях економіки і захоплюють, принаймні, частину ринку, вміло прогнозуючи і використовуючи цифрові технології.

Рейтинг – це своєрідний прогноз про те, які фірми стануть домінуючими компаніями майбутнього. Звичайно, Amazon і Facebook в ньому є, але, крім цього, є і багато новачків. І хоча сьогодні про них мало хто знає, в найближчі роки вони можуть “вистрілити” на ринку, оскільки працюють з технологіями майбутнього, такими як штучний інтелект.

Звісно, використання і розвиток інновацій не гарантує того, що вони стануть суперзірками. Але це дає їм можливість створювати нові ринки і домінувати на них в умовах зростаючої конкуренції.

ТОП-50 найрозумніших компаній світу

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua