Абромавічус займеться будівництвом офісного комплексу в Латвії


Абромавічус займеться будівництвом офісного комплексу в Латвії

Айварас Абромавічус, який обіймав посаду голови Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) в 2014-2016 роках, очолить наглядову раду проекту з будівництва великого офісного комплексу в Ризі (Латвія).

Як повідомляється в прес-релізі компанії-інвестора проекту – Lords LB Asset Management (Литва) – інвестиції в проект складуть від EUR200 до 400 млн. Реалізація проекту розрахована мінімум на 8 років і кілька етапів будівництва на ділянці в 5,8 га.

“Я почав інвестувати у Латвії ще в 1996 році, коли працював у Hansabank, тому я дуже добре знаю цей ринок. В даний час економіка Латвії – одна з найбільш розвинутих в ЄС, тому ми бачимо чудові можливості для ринку офісних центрів класу “А”. Наш проект стане найбільшим з розвитку офісних площ в країнах Балтії”, – цитується в повідомленні А. Абромавічус.

За його словами, проект стане основою для нового ділового району Риги. Зокрема, офісний комплекс розміститься на території колишнього Будинку преси в Ризі, навколо якого зараз активно створюється оновлений бізнес-кластер.

За словами генерального директора Lords LB Asset Management Домаса Качиньскаса, проект офісного центру для компанії стане першою інвестицією у комерційну нерухомість за межами Литви.

За даними прес-служби, спецфонд Lords LB Special Fund V придбав даний актив з метою інвестування в проекти нерухомості в Латвії.

Компанія з управління інвестиціями Lords LB Asset Management ліцензована і контролюється Банком Литви. Компанія управляє 14 фондами: 9 фондами нерухомості, 3 фондами приватного капіталу і 2 енергетичними та інфраструктурними фондами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua