"Нафтогаз" і "Газпром" проводять переговори щодо рішення Стокгольмського арбітражу


"Нафтогаз" і "Газпром" проводять переговори щодо рішення Стокгольмського арбітражу

Національний нафтогазовий холдинг “Нафтогаз України” і російський газовий монополіст “Газпром” проводять переговори щодо рішення Стокгольмського арбітражу, яке було прийняте за результатами розгляду спору між компаніями за контрактом на закупівлю газу на період 2009-2019 років.

Про це повідомили в прес-службі “Нафтогазу”.

“Нафтогаз України” і “Газпром” на виконання окремого рішення арбітражу проводять серію переговорів у спробі дійти згоди щодо змін до контракту та остаточних розрахунків між сторонами у відповідності з рішенням арбітрів. Переговори проходять на нейтральній території”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що окреме рішення арбітражу містить принципи, за якими повинна бути розрахована сума ретроактивної компенсації за переплати, здійснені “Нафтогазом”, а також ціна, яка повинна застосовуватися до будь-яких обсягів газу, отриманих “Нафтогазом”, але не сплачених в повному обсязі.

“Якщо в ході переговорів “Нафтогаз” і “Газпром” не дійдуть згоди щодо нових формулювань і визначення належних до виплати сум, остаточне рішення прийме арбітраж”, – сказано в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua