Фантастичний китайський автобус-тунель виявився аферою, китайська поліція розпочала арешти у справі про шахрайство


Фантастичний китайський автобус-тунель виявився аферою, китайська поліція розпочала арешти у справі про шахрайство

Прикро, але це саме той випадок, коли скептики мали рацію. Фантастичний китайський автобус-тунель TEB (Transit Elevated Bus), здатний «парити» над дорожніми пробками, виявився обманом. Як пише ресурс qz.com у минулу неділю, 2 липня, поліція Пекіна повідомила про порушення кримінальної справи відносно творців автобуса TEB за підозрою у масштабній афері. Як повідомляється, співробітники правоохоронних органів вже заарештували близько 30 осіб, пов’язаних з розробкою автобуса TEB, які переховуються від інвесторів.

Розробкою автобуса займалася компанія Huaying Kailai, яка дозволяла індивідуальним підприємцям вкладати гроші в проект за допомогою онлайн-майданчика. Як зазначили у відомстві, у розслідуванні шахрайства співробітників компанії беруть участь бізнесмени, які інвестували в проект автобуса-тунелю. Наразі позови проти Huaying Kailai подали як мінімум 72 бізнесмени. Посилаючись на копію поліцейського звіту, надану одним з постраждалих інвесторів, видання Southern Metropolis Daily стверджує, що з жовтня 2016 року творці «автобуса майбутнього» залучили близько $1,3 млрд.

Звинувачення в шахрайстві посипалися на адресу компанії Huaying Kailai відразу після перших випробувань, коли з’ясувалося, що головний інженер автобуса не закінчив середню школу, а інвесторам, які вклали гроші в проект, не дали жодних гарантій. І це не кажучи про безліч претензій до технічної сторони проекту. Що ж, тепер ми бачимо, що ці звинувачення були цілком обгрунтованими.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Фантастичний китайський автобус-тунель виявився аферою, китайська поліція розпочала арешти у справі про шахрайство» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua