Міністр інфраструктури пропонує зобов'язати мобільних операторів покривати 4G всю територію України


Міністр інфраструктури пропонує зобов'язати мобільних операторів покривати 4G всю територію України

Міністр інфраструктури Володимир Омелян пропонує при видачі ліцензій зобов’язати мобільних операторів покривати всю територію України мобільним зв’язком 4G, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури з посиланням на голову відомства.

«Впроваджуючи в Україні нове покоління мобільного зв’язку 4G, необхідно зобов’язати операторів покривати всю територію України якісним зв’язком. В умовах видачі ліцензії обов’язково необхідно вказати, що компанія зобов’язана покрити всю територію України. У чому у нас проблема з 3G – оператори вибирають найбільш рентабельні об’єкти: міста або невеликі міста, а села і дороги просто забувають. Дороги у нас не повністю покриті», – цитує прес-служба міністра.

Також, за словами Омеляна, важливим для національної безпеки є залучення світових операторів мобільного зв’язку на український ринок.

«З точки зору національної безпеки доцільно залучити торгового представника або Міністерство економіки для проведення максимальної рекламної кампанії серед іноземних компаній, щоб вони зайшли на український ринок. У нас зараз мобільні оператори, скажімо так, не диверсифіковані», – цитує прес-служба міністра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Мінінфраструктури
В Контексті Finance.ua