Акція для клієнтів Ощадбанку - "сюрприз до безвіз"!


Акція для клієнтів Ощадбанку - "сюрприз до безвіз"!

Презентуємо нову акцію тільки для користувачів преміальних карток Visa Ощадбанку.
У період з 01.07 по 30.09.2017 клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних карток Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite, які планують подорож за кордон або вже подорожують – мають можливість виграти дорожний набір, просто зробивши оплату за кордоном преміальною карткою Visa.

Окрім того, за результатами акції, користувачі преміальних карток Visa Ощадбанку, що відкрито до рахунку в гривні, отримають грошовий подарунок – повернення 5% витрачених за кордоном коштів.
Розіграш дорожних наборів відбувається щомісяця. Загалом протягом акції буде розіграно 30 наборів. Кожен дорожний набір включає сумки для одягу, сумку для дрібних речей, парасолю, тревел-кейс для документів, подушку та окуляри для відпочинку.

Виплата грошового подарунка для держателів преміальних карток Visa Ощадбанку, які відкрито до рахунку в гривні, відбудеться одноразово за результатами всієї акції в термін до 31.10.2017.
Акція “сюрприз до безвіз” є ще однією перевагою преміальних карток Visa Ощадбанку, у тому числі для оплати покупок за кордоном.

Детальні умови акції – в офіційних правилах.
Оформлюйте картки Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite, вигравайте дорожний набір для мандрівок та переконайтесь у перевагах покупок за кордоном преміальною карткою Ощадбанку!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
В Контексті Finance.ua