Інформація про доходи в кілька кліків: в Україні запустили нову послугу на iGov


Інформація про доходи в кілька кліків: в Україні запустили нову послугу на iGov

Колишній ІТ-директор ПриватБанку Дмитро Дубілет оголосив про запуск нової безкоштовної послуги на iGov, за допомогою якої кожен українець може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи.

Вона, як йдеться в його повідомленні на Facebook, працює по всій країні.

“Тепер кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи.

Повна назва послуги: Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків”, – повідомив Дубілет. Щоб скористатися сервісом, знадобиться ЕЦП (поки працює тільки персональний підпис, а не посадової особи підприємства, – ред.)

Необхідно заповнити форму, вибрати термін, за який потрібні дані (від 1-го кварталу 2014 року) і чекати, коли на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів). “Зараз відповідь на запит приходить тільки в електронній формі. У майбутньому ми сподіваємося розширити цю послугу і зробити так, що громадянин зможе вибрати між електронним видом (як зараз) і довідкою в паперовому вигляді”, – зазначив колишній ІТ-директор ПриватБанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua