Мобільному оператору Vodafone продовжили ліцензію на 15 років


Мобільному оператору Vodafone продовжили ліцензію на 15 років

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), продовжила термін дії ліцензії на радіорелейний зв’язок одному з найбільших українських операторів стільникового зв’язку «ВФ Україна» (раніше – «МТС Україна»), що працює під брендом Vodafonе, до 2032 року.

Як повідомляється на сайті регулятора, відповідне рішення комісія прийняла на сьогоднішньому засіданні. «Комісія продовжила термін дії ліцензій на користування РЧР (радіочастотним ресурсом – ред,) України ПрАТ «ВФ Україна» – для радіорелейного зв’язку (радіорелейного зв’язку фіксованої радіослужби) в Тернопільській, Луганській, Сумській, Одеській та Миколаївській областях з 25.10.2017 по 24.10. 2032», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 23 травня 2017 року український мобільний оператор «МТС Україна» змінив юридичну назву на «ВФ Україна». За інформацією прес-служби, це сталося в рамках продовження партнерства з британською компанією Vodafone. У 2016 році оператор Vodafonе Україна скоротив чистий прибуток на 44,3% в порівнянні з попереднім роком – до 1,3 млрд грн.

При цьому виручка компанії зросла на 11,1% – до 11,1 млрд грн.

Довідка Finance.UA:

 • Vodafonе Україна є одним з найбільших вітчизняних мобільних операторів. Компанія надає послуги в стандарті GSM і CDMA-450, обслуговує понад 20 млн абонентів.
 • Виручка компанії зросла на 11,1% – до 11,1 млрд грн.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua