Довгий завдав столичній громаді збитків на понад 80 млн гривень, - Луценко


Довгий завдав столичній громаді збитків на понад 80 млн гривень, - Луценко

Екс-секретар Київської міської ради, а сьогодні нардеп від партії “Воля народу” Олесь Довгий міг зловживати службовим становищем, внаслідок чого міській громаді Києва було завдано збитків на понад 80 млн гривень.

Про це сьогодні на засіданні комітету з питань регламенту і організації роботи Верховної Ради заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

“Мова йде про зловживання службовим особами пана Довгого, коли він обіймав відповідальну посаду в Київській міській раді. Завдані збитки на основі нормативної грошової оцінки – це не ринкова вартість, це нормативна грошова оцінка, – досягає 81,7 млн гривень”, – заявив Луценко.

За його словами, махінації Довгого призвели до втрати суспільством колосальної кількості землі.

У свою чергу, Довгий звернувся до членів регламентного комітету Верховної Ради з проханням підтримати подання генпрокурора Юрія Луценка про зняття з нього депутатської недоторканності.

“Я звертаюся до вас: підтримайте подання і дайте мені можливість поставити раз і назавжди крапку на цих спекуляціях в судовому порядку”, – заявив Довгий.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:ГПУ
Рейтинг популярності матеріалу «Довгий завдав столичній громаді збитків на понад 80 млн гривень, - Луценко» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua