Світовий банк виділив Україні 20 мільйонів гривень для безробітних


Світовий банк виділив Україні 20 мільйонів гривень для безробітних

Світовий банк виділив 20 мільйонів гривень на реалізацію в Україні в 2017 році пілотного проекту “Рука допомоги”, покликаного допомогти безробітним. Цю цифру озвучив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

“На реалізацію в Україні низки соціальних проектів Світовий банк виділив 300 млн доларів, в тому числі, 20 млн грн на реалізацію у 2017 році пілотного проекту “Рука допомоги”. Його суть – створення механізмів повернення на ринок праці безробітних, які живуть на допомогу, задовольняючись роллю споживача”, – зазначив міністр.

“З урахуванням світового досвіду, в рамках проекту всі бажаючі з числа безробітних отримають підтримку в працевлаштуванні, включаючи громадські роботи, а також в обмін на бізнес-плани, складені за консультативної допомоги фахівців, безпроцентну фінансову допомогу в розмірі 65 тис. грн у вигляді обладнання і матеріалів для започаткування власної справи”, – додав він.

За його словами, проект “Рука допомоги” розрахований на два роки. “Проект, що стартував в кінці 2016 року, в даний час реалізується в Харківській, Полтавській та Львівській областях, при цьому Харківщина демонструє кращу динаміку зниження рівня безробіття, незважаючи на кількість переселенців (200 тис. осіб – ред.)”, – додав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua