Бразильці витрачають на смартфон 5 годин на день, на другому місці - китайці


Бразильці витрачають на смартфон 5 годин на день, на другому місці - китайці

Згідно з даними опитування німецької інтернет-компанії, бразильці займають перше місце в світі за кількістю часу, який вони витрачають на смартфон – по 5 годин на день. На другому місці китайці – вони витрачають в середньому по три години на день, пише China Daily.

Всього за кілька років смартфони перетворилися з інструменту для комунікації в повсякденну необхідність. Вони дозволяють замовляти їжу і таксі, робити покупки в інтернеті, управляти своїми фінансами і спілкуватися. Але використання смартфонів вже часом починає межувати з залежністю.

Згідно з опитуванням, найбільше часу на смартфони витрачають бразильці – по 5 годин на день, за ними йдуть китайці – по три години. У США, Італії, Іспанії, Південній Кореї, Канаді та Великобританії люди проводять більше двох годин на день за своїми мобільними пристроями.

За даними британського консультанта по мобільній технології Томі Ахонена, люди дивляться на екрани своїх телефонів приблизно кожні 6,5 хвилин. Це означає, що вони перевіряють їх 150 разів за 16 годин. Діти також піддаються цій звичці, дивлячись на батьків – вже 80,4% дітей використовують смартфони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування