НАЗК вирішило провести незалежну технічну експертизу системи е-декларування


НАЗК вирішило провести незалежну технічну експертизу системи е-декларування

Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) вирішило провести зовнішню незалежну технічну експертизу системи електронного декларування.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

“Під час чергового засідання Національне агентство з запобіганнч корупції схвалило план заходів з модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”, – сказано в ньому.

Зазначається, що першим пунктом плану визначено проведення зовнішньої незалежної технічної експертизи системи е-декларування на предмет дослідження її функціональності.

За словами агентства, це дозволить з’ясувати причини збоїв під час пікових навантажень, визначити оптимальні шляхи модернізації реєстру, а також забезпечить надалі належне безперебійне функціонування системи.

Серед інших заходів також заплановано модернізацію і розширення прикладного програмного забезпечення реєстру, підключення НАЗК до захищеного сегменту Національної системи конфіденційного зв’язку та багато іншого.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування