Повідомлення для клієнтів, які багато подорожують від ПАТ «Ідея Банк»


Повідомлення для клієнтів, які багато подорожують від ПАТ «Ідея Банк»

З метою підвищення безпеки використання платіжних карток та для мінімізації ризиків здійснення несанкціонованих операцій, ПАТ «Ідея Банк» з 22.06.2017 року для всіх платіжних карток банку впроваджує обмеження на готівкові та безготівкові операції на території країн, які відповідно до статистичних та нормативних даних відносяться до країн з високим ризиком здійснення шахрайських операцій.

Країни, які віднесено до високо-ризикових – Бангладеш, Бутан, М’янма, Шрі-Ланка, Китай, Індія, Східний Тимор, Індонезія, Японія, Корея, Демократична Народна республіка Корея, Республіка Малайзія, Папуа – Нова Гвінея, Філіппіни, Росія, В’єтнам, Таїланд, Тайвань (провінція Китаю).

Отже, якщо ви плануєте закордону подорож в одну з цих країн, будь-ласка, проінформуйте представника банку та тимчасово зніміть обмеження з платіжної картки для використання у країні з підвищеними ризиком. Для цього достатньо просто зателефонувати до Контакт-Центру Ідея Банку за телефоном 0 800 50 20 30. Номер телефону для зв’язку у роумінгу +38 0342 55 87 62 (тарифи згідно оператора зв’язку)

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування