0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

НКРЗІ повідомили, коли заплановані тендери на впровадження 4G


НКРЗІ повідомили, коли заплановані тендери на впровадження 4G

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Олександр Животовський прогнозує, що тендери на впровадження зв’язку 4G в діапазонах 2600 МГц і 1800 МГц будуть проведені восени.

“Якщо ми будемо рухатися так, як зараз, з підтримкою Кабінету міністрів, яку я відчуваю, ми зможемо провести два тендери на впровадження зв’язку 4G восени цього року. Я вважаю, що це абсолютно реалістичні терміни”, – розповів Животовський журналістам у п’ятницю.

Чиновник повідомив, що вже підписано постанову уряду про внесення змін до плану використання радіочастотного ресурсу. У ньому наголошується, що з 1 січня у діапазоні 2600 МГц можна використовувати LTE-технологію, а 4G-ліцензії у всіх діапазонах будуть видаватися винятково на конкурсах.

На наступному тижні може бути затверджений другий документ по діапазону 2600 МГц, який стосується ціни та порядку компенсації за звільнення частот.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування