Експерти озвучили рівень довіри українців до національної банківської системи


Експерти озвучили рівень довіри українців до національної банківської системи

Експерти стверджують, що рівень довіри українців до вітчизняної банківської системи на критично низькому рівні. Більш того, Нацбанк намагається маніпулювати свідомістю людей. Про це заявив експерт В’ячеслав Олійник.

“Українці абсолютно не довіряють вітчизняній банківській системі. А Нацбанк займається маніпуляцією громадської думки. От наприклад, щодо банку „Михайлівський“ спершу Нацбанк говорив, що договори підписували з фінансовими компаніями. Потім з’ясувалося, що все таки не з фінансовими компаніями, а на поточний рахунок банку кошти надходили. Потім вони говорили, що перерахували, але коштів у банку не було, потім виявилося, що гроші були. Але все одно операції визнали нікчемними, тому що велике навантаження на Фонд гарантування вкладів. Це яскравий приклад, як Нацбанк і Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) постійно вводили людей в оману і як після подібних випадків люди мають їм довіряти”, — сказав Олійник.

Окрім того, він додав, що затримання уповноваженої особи ФГВФО на хабарі у 5 млн доларів ще більше похитнуло довіру людей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування