У Росії прожитковий мінімум підвищили на пляшку горілки


У Росії прожитковий мінімум підвищили на пляшку горілки

У Росії можна прожити на 10 тис. руб., вважають в уряді. Це в цілому, на душу населення. А пенсіонери зможуть прожити і на 8 тис. з копійками, дітям вистачить 9 тис.

Підвищення прожиткового мінімуму відбулося вперше за півроку, проте показник знаходиться нижче рівня 2015 року. В Росії виживають на дохід нижче прожиткового мінімуму майже 20 млн осіб, пише “Газета.RU”.

Уряд Росії підвищив прожитковий мінімум на 218 руб. Це трохи більше, ніж мінімальна роздрібна ціна пляшки 0,5 л найдешевшої горілки в Росії – вона коштує 205 руб. Таким чином, прожитковий мінімум на одну особу в Росії склав 9909 руб. (165 дол.). Для працездатного населення прожитковий мінімум склав 10701 руб., для пенсіонерів – 8178 руб., а для дітей – 9756 руб. Документ був підписаний прем’єром Дмитром Медведєвим 20 червня, опублікований в четвер, 22 червня.

Підвищення прожиткового мінімуму пов’язане з інфляцією. У січні ціни зросли на 0,6%, в лютому – на 0,2%, а в березні – на 0,1%, зазначається в огляді інституту «Центр розвитку» Вищої школи економіки. У першому кварталі цього року темпи інфляції знизилися завдяки зміцненню рубля. За грудень-березень рубль подорожчав на 12%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування