Нацбанк прогнозує сповільнення зростання економіки


Нацбанк прогнозує сповільнення зростання економіки

Національний банк прогнозує подальше сповільнення зростання економіки в другому кварталі поточного року.

«Перш за все, в другому кварталі продовжував відображатися на промисловому виробництві і вантажних перевезеннях негативний ефект від припинення транспортного сполучення, а також захоплення гірничо-металургійних підприємств на непідконтрольних територіях», – йдеться в повідомленні.

У Нацбанку зазначили, що окремі види промисловості піддавалися впливу додаткових факторів, які стримували їх активність. Зокрема, до глибокого падіння виробництва електроенергії призвело також раннє завершення опалювального сезону і зупинка ТЕС, що працюють на антрациті.

Споживчий попит, за оцінками регулятора, у другому кварталі продовжив рости в умовах підвищення реальних зарплат населення, а також формування позитивних очікувань завдяки зміцненню курсу гривні відносно долара США.

Водночас поточна динаміка ВВП і його складових, незважаючи на активізацію приватного споживання і досить високий інвестиційний попит, свідчить про посилення ризиків, зростання ВВП за результатами 2017 року може бути нижчим від прогнозу НБУ (1,9% р/р).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua