Кім Чен Ин наказав берегти ядерну зброю


Кім Чен Ин наказав берегти ядерну зброю

Лідер КНДР Кім Чен Ин, оглядаючи військовий об’єкт “об’єкт номер 92”, віддав наказ “берегти” ядерну зброю, “таємницю з таємниць”, від якої “залежить виживання” країни. Секретний документ, який підтверджує ці слова, змогли отримати журналісти південнокорейської газети “Чуна ільбо”.

Фактично це перше висловлювання північнокорейського лідера, що підтверджує наявність в країні ядерної зброї, пише видання. У Південній Кореї вважають, що на “об’єкті номер 92” виробляють ракети і ядерні боєголовки до них. Кім Чен Ин відвідав завод в лютому, проте документ про цю подію, яка ніде не висвітлювалася, потрапив в руки журналістів тільки зараз.

У ньому міститься інформація, що “розробка і виробництво ядерної зброї і її зберігання і контроль над нею є секретом з військових секретів нашої батьківщини (КНДР – ред.), ттаємницею з таємниць, від яких залежить її виживання”.

У 2012 році Кім Чен Ин заявив, що КНДР є ядерною державою, і у неї є ядерний потенціал, однак багато експертів сприймали це висловлювання як пропагандистське гасло. Тепер же є документ, який підтверджує, що КНДР дійсно володіє ядерною зброєю.

Раніше в Міністерстві закордонних справ Північної Кореї повідомили про те, що КНДР не буде згортати ядерну і ракетну програми, незважаючи на розширення міжнародних санкцій проти північнокорейського режиму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування