Vertu уклала угоду на $40 млн з виробником смартфонів BlackBerry і Alcatel


Vertu уклала угоду на $40 млн з виробником смартфонів BlackBerry і Alcatel

Британський виробник преміальних мобільних телефонів Vertu підписав угоду з компанією TCL Communication, яка випускає смартфони під марками BlackBerry і Alcatel.

В рамках цієї співпраці Vertu буде використовувати технології TCL в своїх нових пристроях і заплатить за це $40 млн. Vertu збирається випустити близько 30 тис. трубок ручного складання вартістю від $9500.

Апарати Vertu з розробками TCL почнуть поставлятися в вересні 2017 року. Згідно із заявою Vertu, ці продукти будуть доступні в Великобританії, Франції, Китаї, Росії і країнах Близького Сходу. До теперішнього часу Vertu продала в цілому понад 500 тис. телефонів по всьому світу, у компанії налічується понад 225 тис. зареєстрованих користувачів.

В середині березня 2017 року Vertu була куплена турецьким бізнесменом Хаканом Узаном (Hakan Uzan) за $61 млн. Угода з TCL стала першою з моменту того продажу Vertu. Компанія має намір укласти угоди з іншими провідними брендами, а також провести нові «значні інвестиції» в майбутньому.

«TCL Communication – це цінний партнер Vertu, і ми сподіваємося, що це покладе початок новій сприятливій главі в наших відносинах», – заявив Хакан Узан.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування