Оприлюднено повний текст проекту пенсійної реформи


Оприлюднено повний текст проекту пенсійної реформи

Кабінет міністрів на засіданні 21 червня затвердив чотири законопроекти щодо пенсійної реформи із зауваженнями Національної ради реформ. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що даний пакет документів в середу буде направлений до Верховної Ради. Українським Новинам вдалося отримати проект документа, прийнятого на засіданні Кабміну.

Згідно з пропозиціями уряду, з 2018 року для виходу на пенсію необхідно буде мати 25 років страхового стажу, з 2028 року – 35 років.

Також коефіцієнт оцінки вартості стажу з 2018 року скорочується з 1,35 до 1.

Уряд передбачив встановлення верхньої межі бази нарахування єдиного соціального внеску (ЄСВ) в 15 мінімальних зарплат (48 тис. гривень).

Зазначається, що якщо в разі перерахунку розмір пенсії зменшується, то виплати відбуватимуться в раніше встановленому розмірі.

Крім того, громадянам, які не досягнули 15-річного страхового стажу або ж виявилися безробітними, держава буде виплачувати соціальну допомогу.

Також, згідно з проектом закону, пропонується списати 48 млрд грн боргу Пенсійного фонду за рахунок коштів держбюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua