Кабмін створив робочу групу для незалежного аудиту баз даних ДФС


Кабмін створив робочу групу для незалежного аудиту баз даних ДФС

Уряд України створив міжвідомчу робочу групу на чолі з міністром фінансів Олександром Данилюком з проведення незалежного аудиту баз даних та інформаційних ресурсів, що використовуються Державною фіскальною службою (ДФС).

Як повідомляється, таке рішення Кабінет міністрів ухвалив на засіданні в середу.

Згідно з проектом постанови, що є у розпорядженні агентства, створена група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом уряду, а термін проведення аудиту встановлено до 1 липня цього року.

У складі групи, крім працівників Мінфіну та ДФС, також представники Держспецзв’язку, держпідприємства “Українські спеціальні системи”, а її секретарем виступає глава Держагентства з питань електронного уряду Олександр Риженко.

Організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності робочої групи, відповідно до проекту, здійснює Мінфін.

Зазначається, що створення такої групи було передбачено прийнятими в кінці минулого року правками до Податкового кодексу про поліпшення інвестиційного клімату в Україні як компроміс після вилучення із законопроекту норми про передачу бази і інформсистеми ДФС на адміністрування в Мінфін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування