Контракт з Балчуном не може бути продовжений автоматично - Мінфраструктури (оновлено)


Контракт з Балчуном не може бути продовжений автоматично - Мінфраструктури (оновлено)

Підстав для автоматичного продовження трудового контракту з головою правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцехом Балчуном – немає. Про це йдеться у відповіді прес-служби Міністерства інфраструктури України.

“Контракт підписаний на один рік, термін дії з 06.06.2016 до 05.06.2017. Договір не містить норми щодо автоматичного продовження. Всі зміни до контракту вносяться шляхом підписання додаткових угод до нього. У разі, якщо контракт буде достроково припинено з ініціативи Вищого органу управління (Кабінет міністрів України – ред.), виплачується вихідна допомога в розмірі 6 місячних окладів”, – повідомили в прес-службі МІУ.

У свою чергу, в “Укрзалізниці” кажуть, що контракт з головою правління ПАТ Войцехом Балчуном формально продовжено до 9 червня 2019 року.

За словами директора з правових питань Андрія Омельченка УЗ, відповідно до чинного законодавства голова правління ПАТ “Укрзалізниця” призначається на посаду терміном на 3 роки і звільняється виключно Кабінетом міністрів.

У ПАТ пояснюють, що, відповідно до частини 1 ст. 39-1 КЗпП України, якщо після закінчення терміну трудового договору трудові відносини фактично тривають і жодна зі сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений термін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування