Олена Дмітрієва: "Найближчим часом у нас з'являться іпотечні пропозиції для жителів Одеси, Дніпра, Миколаєва, Львова і Чернігова"


Олена Дмітрієва: "Найближчим часом у нас з'являться іпотечні пропозиції для жителів Одеси, Дніпра, Миколаєва, Львова і Чернігова"

Заступник Голови Правління “ГЛОБУСА” — про іпотечну програму Банку.

Олена Дмітрієва, заступник Голови Правління Банку “ГЛОБУС”, виступила експертом в оглядових матеріалах про пожвавлення на іпотечному ринку України у виданнях “Ліга.нет” та “Дом2000”.

Вона розповіла про досвід роботи Банку на іпотечному ринку, найцікавіші пропозиції від Банку, а також про наших Клієнтів, партнерів-забудовників і середній розмір іпотечного кредиту.

“Думаю, партнерство банків і девелоперів найближчими роками набере ще більших обертів. Що неминуче спричинить зменшення процентної ставки за кредитами,” – зазначила Олена Дмітрієва.

Банк “ГЛОБУС” – лідер на ринку іпотечного кредитування України. Ми вже працюємо в Києві, Харкові, Сумах і постійно розширюємо список партнерів та акредитованих об’єктів, а також свою присутність у регіонах.

З надійними партнерами та вигідними пропозиціями в рамках Програми “Житло в кредит” Банку “ГЛОБУСВи можете ознайомитися тут.

Цікаво? Звертайтеся (044) 392 00 00.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
В Контексті Finance.ua
Опитування