Новітній український літак АН-132D успішно дебютував на Паризькому авіасалоні «Ле-Бурже 2017» (відео)


Новітній український літак АН-132D успішно дебютував на Паризькому авіасалоні «Ле-Бурже 2017» (відео)

Новітній український транспортний літак Ан-132D успішно дебютував на 52-му міжнародному Паризькому авіашоу «Ле-Бурже 2017», здійснивши перший демонстраційний політ в рамках виставки. Другий демонстраційний політ відбудеться завтра, 21 червня, а на даний момент літак перебуває на демонстраційній стоянці, де його можуть оглянути всі зацікавлені відвідувачі найбільшого в світі авіашоу.

Зазначимо, що під час виставки запланована презентація та інших програм ДП «Антонов». Свою продукцію та проекти у Франції представлять ще низка підприємств-учасників авіакластера «Укроборонпрому», зокрема, ДП «Завод 410 цивільної авіації», ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» та інші. На об’єднаному стенді підприємств держконцерну розміщені новітні авіаційні розробки, ракетна техніка і інша продукція вітчизняного ОПК. На LE BOURGET 2017 ДК «Укроборонпром» має намір залучити іноземних виробників до взаємовигідної співпраці і продемонструвати інвесторам перспективність українського оборонного комплексу.

Модель Ан-132 призначена для польотів на ближньому і середньомагістральних маршрутах, вона зможе виконувати широкий спектр завдань з перевезення вантажів, а також передбачає застосування різних конфігурацій вантажної кабіни. Літак матиме крейсерську швидкість до 500 км/год і максимальну висоту крейсерського польоту до 9000 м з максимальним корисним навантаженням до 9,2 т. В подальшому на базі Ан-132 буде створено ціле сімейство різних за призначенням літаків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування